Hakkımızda

Ekşioğlu Mühendislik Otogaz Dönüşüm Sistemleri adı aldında Makina Mühendisi Alptekin Ekşi kuruculuğunda 2006 yılında faaliyete giren firmamız her türlü benzinle çalışan  araca LPG dönüşümü (otogaz montajı) işlemlerini profesyonel olarak  yapmaktadır.

Firmamız TSE tarafından verilen "Hizmet Yeterlilik Belgesi", Makina Mühendisleri Odası tarafından verilen "Mühendislik Yetki Belgesi" ve Serbest Mühendislik Müşavirlik Belgesi olan "SMM" belgelerine sahiptir. Otogaz  sektörünün deneyimli ve bilgi birikimi yüksek olan  profesyonel otogaz montaj ustaları  ile her türlü benzinli araca LPG dönüşümü  sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Lpg dönüşümlerimizde  birinci kalite ve orjinal  yedek parça kullanılmakta olup, otogaz montajı yapan ustalarımız konularında sertifikalıdır. Otogaz montaj kitlerimiz ve diğer yedek parça ekipmanlarımız bu konudaki dünya standardı olan ECE-R 67 ve TSE standartlarına uygundur.

Aracınıza otogaz montajı yaptırmadan önce, bizden teknik bilgi almanızı ve bilgi almadan   montaj yaptırmamanızı  tavsiye ederiz.

Otogaz Sistemleri montajı yaptıracak araç sahipleri, LPG montajından sonraki alacakları hizmetleri, yedek parça garantisi ve servis garantisini de dikkate almaları kendi menfaatleri açısından uygun olacaktır.

Unutmayın "Kaliteyi Ucuza Alamazsınız", "Bir Şeyi Sadece Ucuz Diye Satın Almak Bilerek Bazı Hileleri Kabul Etmektir"

Ekşioğlu Mühendislik olarak ilkemiz "Kalite ve Doğrudan Kesinlikle Taviz Vermeden Montajını Yaptığımız Sistemlerin Orjinalliğine A'dan Z'ye Sadık Kalmak Şartıyla Mümkün Mertebe En Hesaplı" şeklinde siz müşterilerimize hizmet vermektir.

 
 
  ADRES: Maltepe Mh. Orhangazi Cd. Şehit Mürsel Sk. No: 2/B (Sigorta Kavşağı) Adapazarı / SAKARYA
TELEFON: 0 264 2767273
E-POSTA: bilgi@eksiogluotogaz.com